ABD'nin ünlü kulübü Galaxy, Galatasaraylı Hakan Şükür ile Fenerbahçe'den Tümer Metin'i de kadrosuna katmak için temaslara başladığı öğrenildi...

DÜnya yıldınız Beckham'ı transfer ederek adını duyuran ABD'nin ünlü kulübü Hakan Şükür ileTümer Metin'i de transfer etmek için temaslara başladığı öğrenildi

Milli Takım'ın iki yıldız oyuncusu Galatasaraylı Hakan Şükür ile Fenerbahçeli Tümer Metin'e ABD'den teklif geldi.

Sezon sonunda Galatasaray defterini kapatmaya hazırlanan Hakan Şükür ile askerlik kanununda değişiklik olmadığı takdirde ocak ayında Fenerbahçe'yi bırakacak olan Tümer Metin'i, Galaxy Kulübü'nün ısrarla renklerine katmak istediği öğrenildi.

Dünyaca ünlü yıldız David Beckham'ı transfer ederek tüm dikkatleri üzerine çeken Amerikalılar'ın, Hakan ve Tümer konusunda ısrarcı oldukları bildirildi. İki oyuncuya Galaxy Kulübü'nün de dışında başka Amerikan takımlarının da teklif sunduğu ifade edilirken, menajerler aracılığıyla görüşmelerin start aldığı ileri sürüldü.

Özellikle Hakan Şükür'ün Galaxy ile anlaşmasının an meselesi olduğu belirtilirken, Fenerbahçe'nin Colin Kazım'ı almasında büyük rol oynayan menajer Aytaç Erenler'in, Tümer için Amerikalı yöneticilerle temasları hızlandırdığı kaydedildi.

Tümer'in askerlik yaşının 33'den 35'e çıkmasını beklediği, kanunun çıkması halinde Başkan Aziz Yıldırım'a söz verdiği için kesinlikle Fenerbahçe'den ayrılmayacağı da bildirildi. Tecrübeli oyuncu da aksi bir gelişmede yurt dışında futbol hayatını sürdürecek.