İspanya'nın Villarreal takımın teknik direktörü Manuel Pellegrini'nin yaptığı piyango çekilişinde, milli futbolcu Nihat Kahveci, Audi marka üstü açık spor bir araba kazandı.
Şilili teknik direktörün her yıl 1 futbolcusuna hediye ettiği araba, bu kez Türk futbolcu Nihat Kahveci'ye çıktı. Villarreal takımındaki tüm futbolcuların geçen pazar günü yaptıkları barbekü sonrasında çekilişi yapan Pellegrini, talihlinin ismini Nihat olarak açıklarken, Türk futbolcu teşekkür ettiği bu jesti kabul ederek, "Hediye, hediye edilmez. Arabayı hediye etmeyeceğim, kullanacağım" dedi.

"Bu piyango, teknik direktörümüzün bize karşı önemli bir detayı, geçen yıl yapılan işlerden dolayı bir tür teşekkür etme yöntemi" diyen Nihat, arabanın kendisine çıkmasını hiç beklemediğini ama bu kez şanslı olduğunu söyledi.

Bu arada, geçirdiği ameliyat sonrasında iyileşme sürecinde olan Nihat, "İyi bir dönemden geçmiyorum. Hayatta her zaman güzel ve kötü günler var. Bana son zamanlarda yağmurlu günler denk geliyor ama bazen güneşi gördüğüm de oldu" diye konuştu.