emlaklik & sedatyucel

RISING Antivirus 2008 | Full | iNDiR | Download

RISING Antivirus 2008 Upload By Exomanyak ( 10.Mart .2010 ) http://i.d.com.com/i/dl/media/dlimage/18/59/93/185993_large.jpeg (bilgi) (resimler)

Bu konu 9802 kez görüntülendi ve 4 yorum aldı ...

  Konuyu değerlendir: RISING Antivirus 2008 | Full | iNDiR | Download

  5 üzerinden | Toplam: 0 kişi oyladı ve 9802 kez incelendi.


Toplam 5 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 5 arasi kadar sonuc gösteriliyor
 1. #1

  Standart RISING Antivirus 2008 | Full | iNDiR | Download

  RISING Antivirus 2008
  Upload By Exomanyak ( 10.Mart .2010 )  Alıntı
  Rising Antivirus Personal Edition 2007 kendiliğinden güncelleme özelliğine sahip, hızlı çalışan ve gerçek zamanlı olarak sisteminizi izleyen bir virüsten koruma yazılımıdır. Diğer virüsten koruma yazılımları kadar tanınmamış olsa da sunmuş olduğu özellikler bakımından en az onlar kadar güçlüdür. Başarılı bir virüsten koruma yazılımında bulunması gereken tüm özelliklere sahiptir. En temel özelliği sisteminizi gerçek zamanlı olarak izlemesi ve olası tehlikeleri önceden engelleyebilmesidir. Günümüzde sistem güvenliği zararlı araçlar sisteme girdikten sonra temizleme uygulamasindan çok henüz bulaşmaya çalışan nesne sisteme zarar vermeden onu algılayıp yok etme politikası ile sağlanmaktadır. Gerçek zamanlı koruma özelliğinin yanı sıra bilinmeyen zararlıları algılama işlevi gören sezgisel tarama sistemi ile de yeni çıkmış olan virüsleri ya da kötü niyetli yazılımları önceden tespit edebilmektedir. Yazılımın "Bilinmeyen Virüsleri Tarama Teknoloji" olarak adlandırılan bu özelliği ile tanımlanmamiş DOS, elektronik posta, script, makro ve Windows virüslerine karşı sisteminiz güvende tutulabilmektedir. Yazılımın yeni sürümünde bünyesine katmış olduğu yüksek hızlı tarama motoru hem daha doğru tespitler yapabilmekte hem de çok daha hızlı çalışmaktadır. Ayrıca bu tarama motoru tüm sıkıştırılmış dosya türlerini de tarayarak içlerinde bulunması muhtemel virüsleri temizleyebilmektedir. Yazılımın en önemli alanı olan "Kendiliğinden Koruma Araçları" şunlardır:

  Başlangıç Kayıt İzleyicisi
  Windows işletim sisteminin henüz yükleme evresinde etkin olarak çalışmaya başlayan disket sürücü, CD'ler veya USB depolama cihazları ile sisteme bulaşmaya çalışan zararlılar engellenebilmektedir. Boot evresinde yazılım izleme aracını başlatmakta ve sistemin temiz biçimde açılmasına imkan tanımaktadır.

  Dosya Izleme
  Sabit diskiniz üzerinde etkin olarak kullanılan veri okunup üzerine veri yazılan tüm dosya ve klasörler taranmakta ve tüm değişiklikler izlenmektedir. Bir zararlı algılandığında ise sisteminize hiçbir zarar vermeden temizlenmektedir.

  Gelen ve Giden E-Posta Taramasi
  Bilgisayarınızdaki e-posta istemci yazılımınız ile gönderip alabildiğiniz elektronik postalar zararlı denetiminden geçirilmekte eğer ekli dosyalar varsa bunlar taranmaktadir. Günümüzde kötü niyetli yazılımların çoğunun bu yolla bulaştırıldığı düşünüldüğünde mutlaka etkin biçimde kullanılması gereken bir işlev olduğu görünmektedir.

  Hafıza Taraması
  Sistem üzerinde etkin biçimde çalışmakta olan tüm uygulamalar ve bunların çalışmasını sağlayan dosyalar taramadan geçirilerek bu alanlara gizli bir aracın sızması engellenmektedir. Kötü niyetli kodların ve virüslerin bulaşabildiği bu alan gerçek zamanlı sistem güvenliği için oldukça önemli durumdadır.

  Kayıt Defteri Koruması
  Windows işletim sisteminde gerçekleştirilen her işlemin kaydının tutulduğu kök dosyaların bulunduğu alan olan kayıt defterini virüslerden korumak ve bozulan girdileri onarmak amacıyla taramadan geçiren yazılım sistem kayıtlarını da güvende tutmaktadır.

  Script Engelleme
  Internet üzerinde gezerken kullanmış olduğunuz tarayıcınız vasıtasıyla sisteminize bulaşmaya çalışan kötü niyetli script virüsleri algılanmakta ve sistemden temizlenmektedir.

  Sistem Savunmasi
  Bilgisayar korsanlarının sistemler üzerinde bulduğu açıklarla saldırı gerçekleştirebilecekleri tüm açıkları kapatmaya yarayan bu işlev kendiliğinden koruma araçlarının en sonuncusudur.

  Kendiliğinden koruma araçları görüldüğü üzere sisteminizin güvenliğini büyük oranda sağlamaktadır. Bu araçlardan ayrı olarak yazılımın Windows oturumu açılmadan önce gerçekleştirmiş olduğu erken tarama sisteme bulaşabilecek truva atlarını engellemektedir. Office ve Internet Explorer yazılımlarına ayrı olarak koruma sağlanmakta ve yazılımın zamanlamalı tarama, ekran koruyucu denetleme, ayarlarınızla oynanmamsı ise şifre ile koruma gibi ek özellikleri de bulunmaktadır. Sistem özelliklerini oldukça az kullanmakta merkezi yönetim özelliği ile de kolay kullanılabilmektedir. Popüler virüsten koruma yazılımları dışında gerçekten gelişmiş farklı bir yazılım denemek isteyen kullanıcılar için çok iyi bir seçim olacaktır.


  Active Defense Technology

  Rising's Active Defense Technology is designed to prevent the execution of malicious programs. It provides more open rules for advanced user customization, which enables the user to define unique defense rules depending upon the special circumstances of his/her own system, thus maximizing the system's protection.


  Patented Scanning Technology for Unknown Viruses

  Rising's scanning technology for unknown viruses is protected by patents in the United States of America and Europe. This technology protects your personal computer before new virus definitions are available. Unknown Virus Scan&Clean(Patent No.:ZL 01 1 17726.8)


  Patented Fully Automatic SmartUpdate

  Rising's Automatic SmartUpdate Technology enables Rising software automatically detect the latest version and automatically updates. RISING Virus Lab provides updates at least three times per day with instant updates. Fully Automatic SmartUpdate(Patent No.:ZL 01 1 42155.X)


  Smart Virtual Machine with Behaviour & Packing Pattern Recognition

  RISING Antivirus comes with an integrated smart virtual machine, which is used for virus scanning and malware recognition. RISING's proprietary smart virtual machine technology provides the additional safety for your computer without slowing down your system. Suspected code and program can be run in this virtual machine for RISING Antivirus to check for potential malicious behaviour. RISING's Behaviour & Packing Pattern Recognition allows to test such potential malware thoroughly without influencing the performance of your PC and protects your system against new viruses and unknown viruses.


  Application Protection

  Application Protection can protect specified applications from attack by malicious programs. A user can apply rules to game software, instant messenger, etc. to customize protection. Rising Anti-Virus 2008 provides users with eight rules: Anti-DLL Injection, Anti-CodeInjection, Anti-Memory Modification, Anti-Memory Read, Prevent Suspension, Prevent Termination, Anti-Simulated Sending, and Anti-Simulated Key.


  [hide]
   
  RapıdShare :
  
  http://rapidshare.com/files/361563584/Rising_Antivirus_2008__.Exomanyak.rar.html
  
  Hotfile :
  
  http://hotfile.com/dl/32142448/ca0f01a/Rising_Antivirus_2008_.Exomanyak.rar.html
  [/hide]

  www.cshtr.com
  SAHINNNBEY, BuGi, h_leon ve 1 kişi daha bunu beğendi.

 2. #2

  Standart

  Konuya link eklendi
  BuGi bunu beğendi.

 3. #3

  Standart

  Konu Kilit. Re-upload.

 4. #4

  Standart

  Konu RE-UP Yapıldı....

 5. #5

  Standart

  linkler ölmüş re up lütfen

Benzer Konular

 1. Dr.Web Antivirus | 7.0.0.110.71 | FS NL FSC | Download | iNDiR
  Konu Sahibi matrix Forum Antivirüs & Güvenlik Programları
  Cevap: 12
  Son Mesaj : 25.Temmuz.2015, 15:02
 2. Kaspersky Antivirus | Internet Security | 2010 | 9.0.0.736 | Keylist | KAV KIS Full
  Konu Sahibi CaSh Forum Programlar İçin Çöp Kutusu
  Cevap: 94
  Son Mesaj : 25.Ocak.2011, 11:16
 3. Norton Antivirus Remover 2010 | Norton Antivirus Kaldırma Aracı | Rapidshare | iNDiR
  Konu Sahibi CaSh Forum Antivirüs & Güvenlik Programları
  Cevap: 5
  Son Mesaj : 24.Ocak.2011, 22:43
 4. Valhalla Rising | 2009 | HotFile | Download | iNDiR
  Konu Sahibi RobiNh0`` Forum Http Kısmı Çöp Kutusu
  Cevap: 1
  Son Mesaj : 09.Eylül.2010, 18:35