programın amacı siz programı android telefonunuza kuruyorsunuz sonra gelen reklam,videoları tıklayıp istenenleri yapıyorsunuz puan kazanıyorsunuz

anamenuden "Offer" Kısmına geliyorsun reklamlar felan çıkıyor onlara tıklayıp telefona uygulama vs. kurup anket doldurup oro kazanıyorsun

5000 Puan = 5$ (Paypal Ödeme)

Parayı 1 günde kazanmakta mümkün bir ayda da ne kadar çalışırsanız videoları sınırsızca izleyebiliyorsunuz mesela diyelim ki bi video 10oro aynı videoyu 500 kere de izleseniz oluyor.. tabi puanlama her zaman aynı değil yeri gelir 4 olur yeri gelir 2000 puan da olan içerikler mevcut..

programın apk sı : https://play.google.com/store/apps/details?id=com.tapporo&hl=tr

programa girdiğinizde sizden kod yazmanızı isteyen bir ekran karşınıza çıkacak. Bu ekrana TAPOA37376 kodunu yazıyorsunuz ve 250 ORO puanınız cepte oluyor.

TAPOA37376: BU KOD BANA AİT Bİ KOD BENİM REFERANSIMLA ÜYE OLMUŞ GİBİ SAYILACAKSINIZ BU KODU VEYA BİR BAŞKA KODU GİRMEK SİZİN ELİNİZDE FAKAT ELBET BİRİNE AİT KOD GİRMELİSİNİZ 250 ORO KAZANMAK İÇİN..

VPN DEĞİŞTİRME

Bazı reklamlar sadece yurtdışına açık olduğu için aşağıda marketten indirebileceğiniz bu programla ülkenizi istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Üstelik bunun için root gerekmez.
Nedir VPN ?

One Click VPN adlı programı indirip tek tıkla ülke seçip o ülkenin reklam uygulama ve anketlerinin TAPPORO'da görünmesini sağlayabilirsiniz kesinlikle çok faydalı bir uygulama.

Uygulama Google play'de mevcut.


Açık konuşmak gerekirse ben ilk üye olduğumda inanmamıştım ilk gün yazlnızca öğrenmek amacıyla biraz kurcaladığımda programı 3250 puanım birikti birkaç saat içinde tabi ilerleyen zamanlarda bunun bu kadar hızlı olmayacağını bilmek gerekir çünkü ilk başta kazanılan puanlar var.
3-4 günde bir dahi 5 dolar almış olsak bu da ayda yaklaşık olarak 40 dolar ve 70 lira gibi bi rakam yapar tabi bu çok az çalıştığımızda telefon elinizde varsa kim ayda 70 lira istemez ki 

Üyelik kodum : TAPOA37376 tabi dilerseniz..

Ödeme kanıtı koymanın bi mantığı yok istersem paintle bile 5 dakikada yapabilirim birkaç kanıt size deneyin ve siz görün ne kaybedersiniz ki..