emlaklik & sedatyucel

Tüm Batman Serisi | 1966 - 2008 | Tr Altyazı | Rapid | Download | İndir

The Batman (1966) - İlk film (HD Kaynaklı) http://img527.imageshack.us/img527/6862/batmanthemoviefn8.png IMDB Puanı: 6.3/10 Yapım: 1966 ~ ABD Tür : Macera / Komedi / Aksiyon / Çizgi Roman Yönetmen : Leslie H. Martinson Senaryo : Lorenzo Semple Jr. , Bob Kane (Kitap)

Bu konu 5103 kez görüntülendi ve 14 yorum aldı ...

  Konuyu değerlendir: Tüm Batman Serisi | 1966 - 2008 | Tr Altyazı | Rapid | Download | İndir

  5 üzerinden 5.00 | Toplam: 1 kişi oyladı ve 5103 kez incelendi.


Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 12 SonuncuSonuncu
Toplam 15 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor
 1. #1

  XBOX Tüm Batman Serisi | 1966 - 2008 | Tr Altyazı | Rapid | Download | İndir

  The Batman (1966) - İlk film (HD Kaynaklı)
  IMDB Puanı: 6.3/10
  Yapım: 1966 ~ ABD
  Tür : Macera / Komedi / Aksiyon / Çizgi Roman
  Yönetmen : Leslie H. Martinson
  Senaryo : Lorenzo Semple Jr. , Bob Kane (Kitap)
  Görüntü Yönetmeni : Howard Schwartz
  Müzik : Nelson Riddle
  Yapım : 1966, ABD , 105 dk.

  Oyuncular

  Adam West (Bruce Wayne/Batman) , Burt Ward (Dick Grayson/Robin) , Lee Meriwether (Yoldaş Kitka/Kedikadın) , Cesar Romero (Joker) , Burgess Meredith (Penguen) , Frank Gorshin (Riddler) , Alan Napier (Alfred) , Neil Hamilton (Komiser Gordon) , Stafford Repp (Şef O'Hara)
  Gotham City'nin dört kötü adamı Penguen, Joker, Riddler ve Kedikadın güçlerini birleştirir. Penguen'in kişisel denizaltısında üslenen eksantrik kötüler bu kez tüm dünyayı tehdit etmektedir. Ellerinde bulunan De-Hydrator isimli cihaz canlıların vücudundaki nemi kurutup korkunç sonuçlara sebep olabilecek bir silahtır. Batman ve Robin harekete geçer.

  Vietnam sebebiyle hiç de hoş bir havanın esmediği Amerika'da, halkın kendini iyi hissetmesi için sonradan her biri kült olacak hafif TV dizilerinin yayınlandığı dönemdir. Bonanza'nın (Doludizgin) ve Uzay Yolu'nun hit olduğu bir dönemde ABC televizyonu ülkenin en popüler 3. çizgi romanını (Superman ve Dick Tracy'den sonra) TV'ye taşımaya karar verir ve Batman dizisi başlar. Komik derecede düşük bir bütçeyle çekilen ve belki de bu yüzden mizah dozu yüksek tutulan dizinin ilk sezonunun ardından yapımcılar bir sinema filmi fikriyle ortaya çıkarlar. Böylece ikinci sezonda kullanacakları bir çok dekor ve alet edavatı filmin bütçesine sokup bedavaya getireceklerdir. Ve TV dizisinden kat be kat iyi olan bu film ortaya çıkar.
  2 Parts/398MB

  Batman - 1989  Tür : Macera / Komedi / Aksiyon / Çizgi Roman
  Yönetmen : Tim Burton
  Senaryo : Sam Hamm , Warren Skaaren
  Görüntü Yönetmeni : Roger Pratt
  Müzik : Danny Elfman , Prince
  Yapım : 1989, ABD , 126 dk.

  Oyuncular

  Jack Nicholson (Joker/Jack Napier) , Michael Keaton (Batman/Bruce Wayne) , Kim Basinger (Vicki Vale) , Robert Wuhl (Alexander Knox) , Pat Hingle (Komiser Gordon) , Billy Dee Williams (Harvey Dent) , Michael Gough (Alfred)
  Gotham Şehri, karanlık, tehlikeli ve gotik! Tek koruyucusu ise çoğunluğu çürümüş durumdaki Polis departmanı. Savcı Harvey Dent ile komiser Gordon'un tüm çabalarına karşın, şehir giderek daha güvensiz bir hale gelmektedir... ta ki Kara Şovalye ortaya çıkana dek.

  Suçlular çoğunlukla batıl inanç sahibidir, ve korkak... bu yüzden kendisine onların yüreğine korku salacak bir gizli kimlik seçmiştir. O bir yarasadır. Yarasa-adam, Batman!

  Ödüllü bir gazeteci olan genç ve güzel Vicky Vale, esrarengiz yarasa-adamın sırrını çözmeye kararlıdır. Öte yandan Jack Napier, yanlışlıkla asit kazanına düştükten sonra şehrin psikopat palyaço suç kıralına, Batman'in azılı düşmanı sinirbozucu Joker'e dönüşür.

  Gotham'ın tek umudu karanlık ve gözüpek Batman'dir. Peki aslında dolar milyoneri ve kadın avcısı Bruce Wayne bu ikili hayatı nasıl sürdürecektir? Üstelik aklındaki tek kadın Vicky Vale iken...

  Bob Kane'in yaratmış olduğu bu efsanevi çizgi roman kahramanının en başarılı sinema uyarlaması, fantastik filmlerin en usta yönetmenlerinden biri olan Tim Burton'dan geliyor. Batman rolündeki alışılmadık duruşuyla Michael Kane ve Joker'i canlandıran Jack Nicholson unutulmaz bir tablo ortaya çıkarıyorlar. Güzeller güzeli Vicky Vale ise Kim Basinger'dan başkası değil. Sonradan peşpeşe gelen devam filmlerini de düşünürsek, serinin en güzel parçası.
  5 Parts/461MB

  Batman Dönüyor - 1992  Tür : Macera / Fantastik / Aksiyon / Çizgi Roman
  Yönetmen : Tim Burton
  Senaryo : Daniel Waters , Sam Hamm
  Görüntü Yönetmeni : Stefan Czapsky
  Müzik : Danny Elfman , Siouxsie Sioux , Siouxsie and the Banshees
  Yapım : 1992, ABD , 126 dk.

  Oyuncular

  Michael Keaton (Batman/Bruce Wayne) , Danny DeVito (Penguen) , Michelle Pfeiffer (Kedikadın/Selina) , Christopher Walken (Max Shreck) , Michael Gough (Alfred) , Pat Hingle (Komiser Gordon)
  İlk filmde Joker'in planlarını altüst etmiş olan Batman'in karşısında şimdi de Penguen durmaktadır. Bir hilkat garibesi olduğu için, Gotham'ın saygın ailelerinden birinin tek çocuğu olduğu halde soğuk bir kış günü şehir parkına terkedilen Penguen (Davy Devito), hayatta kalmış ve şimdi de şehrin gözünde en sevilen insan olmak için her şeyi göze almıştır.

  Kirlenmiş işadamı Max Schreck (Christopher Walken), Penguen ile işbirliği yaparak onu vali seçtirme yolunda Batman'i kurban etmek konusunda kararlıdır. Bu arada Schreck'in dağınık asistanı Selina(Michelle Pfeiffer) kirli çamaşırlarını yanlışlıkla öğrendiği patronu tarafından haince binadan aşağıya itildiğinde, karmaşanın ortasına yeni ve cazip bir karakter doğar: Catwoman - Kedikadın. Bu sonuncusu, Batman'le aynı kimlik bunalımlarını taşıyan ve fazladan, epeyce de çatlak bir tiplemedir.

  Tim Burton'ın ikinci Batman denemesi, ilki kadar olmasa da, kuşkusuz hayranları tarafından hevesle kucaklanmaktadır. Kedikadın kostümü içerisindeki karşıkonulamaz Pfeiffer, Penguen Devito, tam rolünün adamı Walken, geliştirilmiş Batmobil gibi sosları da olan nefis bir Gotham seti içerisinde kusursuz işleyen, stilize bir rüya...  5 Parts/461 MB
  Batman Daima - 1995  Tür : Macera / Fantastik / Aksiyon / Çizgi Roman
  Yönetmen : Joel Schumacher
  Senaryo : Lee Batchler , Janet Scott Batchler , Akiva Goldsman
  Görüntü Yönetmeni : Stephen Goldblatt
  Müzik : Elliot Goldenthal
  Yapım : 1995, ABD , 122 dk.

  Oyuncular

  Val Kilmer (Batman/Bruce Wayne) , Tommy Lee Jones (Two-Face/Harvey Dent) , Jim Carrey (The Riddler/Edward Nygma) , Nicole Kidman (Dr. Chase Meridian) , Chris O'Donnell (Robin/Dick Grayson) , Michael Gough (Alfred Pennyworth) , Pat Hingle (Commissioner Gordon) , Drew Barrymore (Sugar) , Debi Mazar (Spice)
  Gotham Şehri'nin Karanlık Şövalyesi, bu macerada Two Face ve Riddler adlı iki korkunç süper-suçlu'ya karşı savaşıyor. Bir yandan şehri bu iki caninin elinden kurtarmaya çalışırken bir yandan da güzel doktor Chase Meridian'a kalbini kaptırmıştır. Kötülere karşı zorlu savaşında yeni ortağı ise harika çocuk Robin'dir.  5 Parts/444MB
  Batman ve Robin - 1997  Tür : Macera / Fantastik / Aksiyon / Çizgi Roman
  Gösterim Tarihi : 29 Ağustos 1997
  Yönetmen : Joel Schumacher
  Senaryo : Akiva Goldsman
  Görüntü Yönetmeni : Stephen Goldblatt
  Müzik : Elliot Goldenthal
  Yapım : 1997, ABD , 125 dk.

  Oyuncular

  Arnold Schwarzenegger (Mr. Freeze) , George Clooney (Batman) , Chris O'Donnell (Robin) , Uma Thurman (Poison Ivy) , Alicia Silverstone (Batgirl) , Michael Gough (Alfred) , Pat Hingle (Komiser Gordon) , John Glover (Dr. Jason Woodrue) , Elle Macpherson (Julie Madison) , Vivica A. Fox (Ms. B. Haven)
  Ressam Bob Kane'in yarattığı, süper güçlerden mahrum, Zorrovari özellikler taşıyan bu karakter, çeşitli kereler tv dizisi olmuş, hatta küçük bir bütçeyle sinemaya da uyarlanmıştı. Ne var ki O'nu asıl kitlelere ulaştıran yapım, 1989'da çekilen görkemli bir projeydi. "Teenage çağının dahisi" etiketli Tim Burton'ın gerçekleştirdiği bu filmden sonra iki kez daha aynı kahramanın peşine düştü Hollywood. Ne var ki üçüncü filmde Batman'i canlandıran Michael Keaton, yerini Val Kilmer'a bırakırken yönetmenlik koltuğuna da Joel Schumacher oturuyordu. Uçuk bir bakış açısıyla ve Jim Carrey'in diğer oyuncuları ezdiği bir mantıkla çekilen "Batman Forever"dan sonra, b,r kez daha karşımıza çıkıyor Gotham City'nin koruyucusu. Yönetmenliğini yine Joel Schumacher'in yaptığı filmde yeni bir Batman'la karşılaşıyoruz; kadınların son gözdesi George Clooney...Bu kez Gotham City'yi, dondurucu silahıyla ön plana çıkan kötü adam Mr.Freeze ve öptüğü herkesi zehirleyen Poison Ivy tehdit ediyor. Dış ülkelerde aldığı eleştiriler olumsuz olsa da bu sezonun en görkemli projelerinden biri ve Arnold Schwarzenegger'le Uma Thurman'ın kötülük abideleri olarak seyretmek ilginç olabilir.  3 Parts/454 MB
  Batman Başlıyor - 2005  Tür : Macera / Fantastik / Aksiyon / Çizgi Roman
  Gösterim Tarihi : 17 Haziran 2005
  Yönetmen : Christopher Nolan
  Senaryo : David S. Goyer , Christopher Nolan , Bob Kane (Kitap)
  Görüntü Yönetmeni : Wally Pfister
  Müzik : Hans Zimmer , James Newton Howard , Ramin Djawadi
  Yapım : 2005, ABD , 140 dk.

  Oyuncular

  Christian Bale (Batman) , Michael Caine (Alfred) , Gary Oldman (Dedektif Gordon) , Katie Holmes (Rachel) , Liam Neeson (Henri Ducard) , Morgan Freeman (Lucius Fox) , Ken Watanabe (Ra's Al Ghul) , Cillian Murphy (Dr. Jonathan Crane/Korkuluk) , Tom Wilkinson (Carmine Falcone) , Rutger Hauer (Richard Earle)
  Gotham'ın koruyucusu Batman, modern zamanlarda beşinci kez sinemaya dönüyor. Christopher Nolan'ın yazıp yönettiği bu filmde daha önce anlatılmış olan öykülerden farklı olarak bu kez yarasa adamın kariyerine ilk başladığı yıllar konu alınıyor.

  Bir gece, şehrin sokaklarında, ailesinin trajik bir şekilde öldürülmesine tanık olan genç Bruce Wayne, intikam yemini eder. Dünyayı dolaşarak suçla savaşmanın yöntemlerini öğrenir ve Gotham şehrine geri döner. Yüksek teknolojiyi de yanına alarak suça karşı savaşını başlatır. İlk hedefi, şehirdeki kokuşmuş düzenin kendisi olacaktır.

  Büyük ölçüde, Frank Miller'ın yıllar önce yazdığı Batman: Year One isimli kült çizgi romandan esinlenerek yaratılan serüvende, kara şövalyeyi bu kez Christian Bale canlandırıyor.  4 Parts/606MB
  Batman: Kara Şovalye (HD Kaynaklı)
  Tür : Dram / Macera / Aksiyon / Suç / Gizem / Çizgi Roman
  Gösterim Tarihi : 25 Temmuz 2008
  Yönetmen : Christopher Nolan
  Senaryo : Jonathan Nolan , Christopher Nolan , David S. Goyer , Bob Kane
  Görüntü Yönetmeni : Wally Pfister
  Müzik : Hans Zimmer
  Yapım : 2008, ABD , 152 dk.

  Oyuncular

  Christian Bale (Bruce Wayne/Batman) , Heath Ledger (The Joker) , Gary Oldman (Lt. James Gordon) , Michael Caine (Alfred Pennyworth) , Morgan Freeman (Lucius Fox) , Maggie Gyllenhaal (Rachel Dawes) , Aaron Eckhart (Harvey Dent/Two-Face) , Aaron Eckhart (Harvey Dent/Two-Face)
  Batman Başlıyor ile Batman serisine yeni bir soluk getiren ve son iki filmle yakalanan ciddiyetsiz havayı değiştirip farklı bir kahraman filmine imza atan Christopher Nolan devam filmi Kara Şövalye'nin de yönetmen koltuğunda.

  Batman, Teğmen Gordon ve Savcı Harvey Dent işbirliği sayesinde Gotham sokakları suç örgütlerinden yavaş yavaş temizlenmeye başlamıştır.

  Bu başarılı ortaklığın meyve vermeye başladığı sıralarda ortaya çıkan yeni suç dehası Joker'in dehşet saçmaya başlamasıyla Gotham, karmaşanın hakim olduğu eski günlerine dönme tehlikesiyle karşı karşıya kalır. Tekrardan şehri Joker'in yarattığı suç ve dehşet ortamından arındırmak zorunda kalan Batman, varlığının suçluların azalmasına yardımcı mı olduğu, yoksa var olduğu için mi yeni suçluların ortaya çıktığı konusunda kendisini sorgulamaya başlayacaktır.
  3 Parts/480MB
  Bütün uploadlar altyazılı ve şifresizdir.

  ademata, prost, danberous ve 13 kişi daha bunu beğendi.

 2. #2

  Standart

  Paylaşım için Teşekkürler.
  byfast ve Darth Vader bunu beğendi.

 3. #3

  Standart

  gerçekten güzel paylaşım eline sağlık

 4. #4

  Standart

  1966 yapımı olan filmin partları bozuk

 5. #5

  Standart

  pivok Nickli Üyeden Alıntı
  1966 yapımı olan filmin partları bozuk

  Arkadaşım,

  Bir sorun ile karşılaşınca izah etme soruna çare bulmak için sorunun ana kaynağı nedir anlatırız değil mi ?
  1. si hangi Filimin Linkleri ya da partları bozuk ?
  2. si Hangi partlar da hata aldınız da bozuk deyip kısa dan kesip attınız ?
  Lütfen hata aldığınız filimin kaçıncı partı vs yazınız ki yardımcı olalım biz de size

 6. #6

  Standart

  ilk filmin ilk partında hata var The Batman (1966)

 7. #7

  Standart

  pivok Nickli Üyeden Alıntı
  ilk filmin ilk partında hata var The Batman (1966)
  Arkadaşım,

  Söylemiş Olduğunuz Partı Kontrol Ettim hiç bir sorun yok Tekrar İndirmeyi denermisiniz Lütfen.
  Darth Vader bunu beğendi.

 8. #8

  Standart

  Partlar premium hesapdadır. O yüzden hata oluştuğu zaman lütfen tekrar indirip deneyiniz.

 9. #9

  Standart

  elinize sağlık valla, çok güzel bir seri olmuş

 10. #10

  Standart

  7. denememde nihayet mutlu sona ulaştım :P ilgilendiğiniz için teşekkür ederim

Benzer Konular

 1. Cevap: 4
  Son Mesaj : 27.Aralık.2012, 21:54
 2. Cevap: 9
  Son Mesaj : 27.Aralık.2012, 18:51
 3. Cevap: 15
  Son Mesaj : 27.Aralık.2012, 17:39
 4. Batman: Kara Şovalye | 2008 | 3gp | 112 Mb | 320x240 | Hotfile| İndir
  Konu Sahibi NeVmiT Forum Http Kısmı Çöp Kutusu
  Cevap: 12
  Son Mesaj : 06.Ekim.2010, 19:02
 5. The Seeker The Dark Is Rising | DVDRip Xvid | 1966 | Rapid Download | İNdir
  Konu Sahibi DeBu Forum Çalışmayan Linkler | Çöp Kutusu
  Cevap: 28
  Son Mesaj : 06.Aralık.2008, 07:44