Gittigidiyor Reklam

Etiketlenen üyelerin listesi

Haftalık Burç Yorumları | 7- 14 Aralık | Burç Yorumları | Kadının Dünyası

HAFTALIK BURÇ YORUMLARI http://i34.tinypic.com/bj8t8i.gif http://i35.tinypic.com/2v1lr4o.png Kova Burcu;

Bu konu 2575 kez görüntülendi ve 1 yorum aldı ...

  Konuyu değerlendir: Haftalık Burç Yorumları | 7- 14 Aralık | Burç Yorumları | Kadının Dünyası

  5 üzerinden | Toplam: 0 kişi oyladı ve 2575 kez incelendi.


Toplam 2 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 2 arasi kadar sonuc gösteriliyor
 1. #1

  Folder Sticky New Haftalık Burç Yorumları | 7- 14 Aralık | Burç Yorumları | Kadının Dünyası

  HAFTALIK BURÇ YORUMLARI
  Kova Burcu;


  (21 Ocak – 19 Şubat)
  Bu dönemde Yay burcundaki gezegenler yeni hevesler ve beklentiler içinde olduğunuzu göstermekte. Daha ümitli ve iyimser olabileceğiniz nedenleriniz var. Sosyal alanda aktif olabilirsiniz. Düşüncelerinizi yayabileceğiniz pek çok olanakla karşılaşabilir ve daha dışadönük davranabilirsiniz. Geleceğe yönelik projelerinizi ele almalı ve paylaşımlarınızı arttırmalısınız. Bu arada geçmişten gelen olumlu durumlar sayesinde şanslı sayılırsınız ve bir şekilde korunduğunuzu hissedebileceksiniz.

  Balık Burcu;
  (20 Şubat – 20 Mart)
  Yay burcunda gerçekleşen yeniay kariyer,iş ve üstlerinizle ilgili konulara büyük bir vurgu ve mücadele getirmekte. Bu dönemde başarılı olabilir ve öne çıkabilirsiniz ancak bu yönde hazırlıklı olmalı ve sorumluluklarınızı aksatmamalısınız. Yabancılarla ilgili konular, eğitsel konular, yolculuklar iş açısından büyük önem taşıyor olabilir. Ayrıca bu dönemde başkalarından olumlu destekler alabilir ve ortaklaşa, grup çalışmalarında yapıcı, ciddi sonuçlar elde edebilirsiniz.

  Koç Burcu;
  21 Mart 20 Nisan
  Bu hafta gökyüzü oldukça hareketli, gezegenler birbirini farklı açılardan yakalıyorlar. Akrep burcundaki yeniay hayatına maddi açıdan olumlu gelişmeler getirebilir. İnsanlarla iletişim trafiğin yoğunlaşabilir ve iyi paylaşımlar açığa çıkabilir. Belki alışkanlıkların, günlük düzenin seni biraz zorlayabilir. Kalabalık ortamlarda bulunmak sana şans getirebilir. Bu hafta kendini farklı ve özgür hissedebilirsin. Farklı veya değişik şeyler senin ilgini çekebilir. Yardımlar ve ortaklaşa yürütülen işler önem kazanabilir. İletişim kurmak hayatına rahatlık, huzur ve de iyimserlik aşılayabilir.


  Boğa Burcu;

  (21 Nisan – 20 Mayıs)
  Yay burcundaki gezegen birikimi ortaklaşa parasal konuların ve yatırımların daha fazla dikkat çekebileceğini göstermekte. Bu dönemde borçlar ve finansal konularda daha önlemci bir tavır içinde olmalısınız. Eğer ortaklaşa konular söz konusu ise, ortağınız yüzünden daha fazla harcama söz konusu olabilir. Bu durumun yabancılarla ilgili boyutu da olabilir. Neyse ki bu dönemde başkalarından olumlu danışmanlıklar alabilir ve yabancılarla ilgili konulardan fayda sağlayabilirsiniz.  İkizler Burcu;

  (21 Mayıs – 21 Haziran)
  Karşıt burcunuz Yay’da gerçekleşen yeniay hayatınıza yeni bir boyut katabileceğinizi ve hedeflerinizde ilerlemeler olabileceğini göstermekte. Son altı aydır süregelen konular içinde önemli bir değerlendirme yapmak durumundasınız. Yolunda gitmeyen bazı projelerinizden vazgeçebilirsiniz. Bu arada ortaklıklar ve anlaşmalarda mücadele ağır basmakta. Ancak görüşlerinizde daha ılımlı olmaya özen göstermelisiniz. Ortaklaşa yatırımların getirdiği pozitif gelişmeler de söz konusu.  Yengeç Burcu;
  (22 Haziran – 22 Temmuz)
  Şimdi Yay burcunda gerçekleşen yeniay iş ortamına, beraber çalıştığınız kişilere ait konuların çok daha fazla dikkat çektiğini göstermekte. İşte daha fazla efor ve çalışma içindesiniz. Fiziksel açıdan yorulabilirsiniz. İşte heves ve yenilikler var. Bu yeniliklerin yabancılarla ilgisi olabilir. Bu arada sağlığınıza ve sizinle beraber çalışan kişilerin tutumlarına daha fazla özen göstermelisiniz. Aşkta ve ikili ilişkilerde daha fazla beklenti içindesiniz. Bu alanda da büyük hareketlilik var.


  Aslan Burcu;
  (23 Temmuz – 23 Ağustos)
  Yay burcundaki gezegen birikimi burcunuzla uyumlu açıda olduğu için bu dönemde daha hızlı ve akıcı koşullar içindesiniz. Daha önce gösterdiğiniz çabaların karşılıklarını ve ödüllerini alabileceksiniz. Hayata daha açık ve risk almak konusunda fazlasıyla heveslisiniz. Ancak spekülatif konularda ve özellikle parasal yatırımlarda aşırıya kaçmanız zarar getirebilir. Aşkta da fazlasıyla heyecanlı ve maceracı davranabilirsiniz. İş ortamında verimli çalışmalar yapmak mümkün  Başak Burcu;

  (24 Ağustos – 23 Eylül)
  Yay burcunda gerçekleşen yeniay günlük hayatınıza ve evle ilgili konulara büyük bir hareketlilik getirmekte. Bu dönemde evde değişiklik, taşınma dikkat çekebilir. Yabancılarla ilgili konular da söz konusu olabilir. Ancak ev ve ailevi güvenlik konularına özen göstermelisiniz. İşe ait konularda bitişler dikkat çekmekte. Yeni bir temel atmak zorundasınız ve üstlerinizle ilişkilerinizde kendinizi çok rahat ortaya koyamayabilirsiniz. Bu alanda sabırlı olmak ve uzun vadeli düşünmek gerekiyor.  Terazi Burcu;

  (24 Eylül – 23 Ekim)
  Yay burcundaki yeniay yakın çevrenizle ilgili konulara, kardeşlerle ilgili uğraşlara hareketlilik getirmekte. Sözlerinizde daha etkin olabilirsiniz ancak görüşleriniz yüzünden tartışmalar da söz konusu olabilir. Yakın çevrenizde büyük değişiklikler ve koşturmaca söz konusu. Yeni anlaşmalar ve sözleşmelerde girişkenliğinizi ortaya koymak durumundasınız. Neyse ki bu dönemde evden, aileden destek görebilirsiniz. Eve ait konularda daha fazla uyum ve maddi kazançlar da mümkün.


  Akrep Burcu;

  (24 Ekim – 22 Kasım)
  Bu dönemde Yay burcundaki yeniay birikimleriniz açısından daha hızlı hareket edebileceğinizi ve para durumunuzu ciddiye alacağınızı gösteriyor. Harcamalarınızdaki aşırılıkları törpülemelisiniz. Yeteneklerinizi geliştirebileceğiniz bir dönemdesiniz. Başkalarından destek aramak için yoğun bir mücadele içinde olabilirsiniz. Yeni sözleşmeler ve yakın çevrenizden alabileceğiniz destekler var. İşe ait alanda kendinizi daha rahat ortaya koyabileceksiniz.


  Yay Burcu;  (23 Kasım – 21 Aralık)
  Burcunuzda gerçekleşen yeniay sizi çok girişken, sabırsız ve enerjik kılmakta. Bu dönemi çok iyi kullanmalı ve önemli adımlar atmaktan çekinmemelisiniz. Ancak Mars’ın da burcunuzda olması kolayca sinirlenebileceğinizi ve görüşlerinizde fazla ateşli davranabileceğinizi anlatmakta. Bu durum tek başına zorluk çekmeyeceğinizi ancak ortaklaşa alanda, yakın beraberliklerde bazı sorunlar yaşayabileceğinizi gösterebilir. Daha dengeli, diplomatik ve toleranslı olmaya da gayret edin.


  Oğlak Burcu;


  (22 Aralık – 20 Ocak)
  Yay burcundaki gezegen birikimi bu dönemde daha çok hazırlık aşamasında olmanızın, büyük risklere girişmemenin daha doğru olabileceğini anlatmakta. Elde olmayan nedenler yüzünden sıkıntılar ortaya çıkabilir. Geçmişe ait konuların temizlenmesi ve bazı şeylerin sona ermesi beklenebilir. Gereksiz endişelerle ya da dedikodular zaman kaybetmemelisiniz. Neyse ki bu dönemde şans yardımcı olacak ve gerek aşkta gerekse sosyal alanda daha mutlu olabileceksiniz.


 2. #2

Benzer Konular

 1. Burç Yorumları l 2009 Yılı l Yıllık Burç Yorumu l Astroloji l Kadının Dünyası
  Konu Sahibi Usha Majere Forum Burçlar, Astroloji ve Fal
  Cevap: 3
  Son Mesaj : 28.Nisan.2009, 15:09
 2. Haftalık Burç Yorumları | 5-12 Ocak 2009 | Burç Yorumları | Kadının Dünyası
  Konu Sahibi Usha Majere Forum Burçlar, Astroloji ve Fal
  Cevap: 5
  Son Mesaj : 17.Ocak.2009, 14:26
 3. Haftalık Burç Yorumları | 29 Aralık-05 Ocak | Burç Yorumları | Kadının Dünyası
  Konu Sahibi Usha Majere Forum Burçlar, Astroloji ve Fal
  Cevap: 0
  Son Mesaj : 30.Aralık.2008, 00:27
 4. Haftalık Burç Yorumları | 22-28 Aralık | Burç Yorumları | Kadının Dünyası
  Konu Sahibi Usha Majere Forum Burçlar, Astroloji ve Fal
  Cevap: 0
  Son Mesaj : 22.Aralık.2008, 22:49
 5. Haftalık Burç Yorumları | 15-21Aralık | Burç Yorumları | Kadının Dünyası
  Konu Sahibi Usha Majere Forum Burçlar, Astroloji ve Fal
  Cevap: 0
  Son Mesaj : 14.Aralık.2008, 20:58
+Sedat Yücel